Potrzebuejsz pomocy?

Kryla Omega 3

90 kapsułek
SKU: LP-0000625
BBFK5GGLTIL
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Biocyte's Omega 3 Krill to suplement diety oparty na oleju z kryla. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca dzięki kwasowi eikozapentaenowemu (EPA) i kwasowi dokozaheksaenowemu (DHA).
Zobacz opis
168,51 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Biocyte's Omega 3 Krill to suplement diety oparty na oleju z kryla. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca dzięki kwasowi eikozapentaenowemu (EPA) i kwasowi dokozaheksaenowemu (DHA).

Właściwości i korzyści z Kryla Omega 3

Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Korzystny efekt uzyskuje się poprzez codzienne spożycie 250 mg EPA i DHA. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do normalnego funkcjonowania mózgu i utrzymania prawidłowego widzenia. Korzystne jest codzienne spożywanie 250 mg DHA. Krill Superba ™ jest ekstrahowany wyłącznie z Euphausia superba, gatunku kryla antarktycznego bogatego w kwasy tłuszczowe omega 3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Gatunek bezkręgowca zooplanktonu kryl porusza się w gigantycznych rojach w czystych wodach Antarktydy i żywi się mikroskopijnymi glonami, które są głównym źródłem omega 3 w ich diecie. Kryl zawiera astaksantynę, silny przeciwutleniacz, który nadaje jej charakterystyczny czerwony kolor, a przede wszystkim pełni rolę naturalnego środka konserwującego kwasy tłuszczowe omega 3. Astaksantyna zachowuje świeżość kryla Superba ™, chroniąc kwasy tłuszczowe Omega 3 z utleniania, co oznacza, że nie jest potrzebny żaden dodatek, aby zagwarantować jego długoterminową stabilność. Długołańcuchowe kwasy omega 3 w krylu Superba ™ są lepiej rozpoznawane przez organizm, ponieważ są powiązane z fosfolipidami. Pozwala to na lepsze włączenie komórkowe w porównaniu do omega 3 w postaci trójglicerydów (takich jak te obecne w rybach i algach), które muszą zostać przekształcone przez wątrobę, zanim będą mogły zostać wykorzystane przez komórki organizmu. Dzięki tym fosfolipidom kryl dystrybuuje kluczowe kwasy tłuszczowe EPA i DHA w różnych częściach ludzkiego ciała, takich jak mózg, serce i stawy.

Jak zażywać Kryla Omega 3?

Wskazane jest przyjmowanie podczas posiłku przez 3 miesiące.

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Skład

Ekstrakt lipidów z kryla antarktycznego Euphasia superba (olej z kryla) (skorupiaki), w tym kwasy tłuszczowe omega 3 (kwas eikozapentaenowy EPA; kwas dokozaheksaenowy DHA) i astaksantyna; Otoczka kapsułki (żelatyna; substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, syrop sorbitolowy; woda; aromat).

Szczegóły