Potrzebuejsz pomocy?

DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna

120 kapsułek
SKU: LP-0122045
BKJMUSQNRWJ
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest Egle DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna? DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna firmy Egle pomaga zapobiegać przewlekłym chorobom zwyrodnieniowym , a jej stosowanie jest niezbędne w przypadku już ustalonych chorób. Popraw wydajność poznawczą / szkolną. Właściwości DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle DHA z DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle ma korzystny wpływ, gdy otrzymuje się dzienne spożycie 2 gramów DHA, ponieważ przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu trójglicerydów we krwi. Astaksantyna jest silnym przeciwutleniaczem, który stabilizuje poziom cukru we krwi, zwalcza stres oksydacyjny i chroni mózg. Egle DHA 80TG NPD1 + korzyści astaksantyny Egle DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna poprawia wyniki sportowe , zaburzenie nadpobudliwości z deficytem uwagi oraz bezpłodność mężczyzn i kobiet . DHA jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i funkcji ośrodkowego układu nerwowego i fotoreceptorów siatkówki, przy czym siatkówka jest tkanką ciała o najwyższym stężeniu DHA. EHA 80TG NPD1 + Ostrzeżenia dotyczące astaksantyny Egle Nie opisano przeciwwskazań dla DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle, należy jednak przestrzegać następujących zastrzeżeń: Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Powinien być przechowywany poza zasięgiem dzieci. Powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu. Jak wziąć DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle? Egle zaleca przyjmowanie od 1 do 4 kapsułek dziennie popijając szklanką wody, najlepiej podczas posiłków.
Zobacz opis
349,26 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest Egle DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna?

DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna firmy Egle pomaga zapobiegać przewlekłym chorobom zwyrodnieniowym , a jej stosowanie jest niezbędne w przypadku już ustalonych chorób. Popraw wydajność poznawczą / szkolną.

Właściwości DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle

DHA z DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle ma korzystny wpływ, gdy otrzymuje się dzienne spożycie 2 gramów DHA, ponieważ przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu trójglicerydów we krwi.

Astaksantyna jest silnym przeciwutleniaczem, który stabilizuje poziom cukru we krwi, zwalcza stres oksydacyjny i chroni mózg.

Egle DHA 80TG NPD1 + korzyści astaksantyny

Egle DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna poprawia wyniki sportowe , zaburzenie nadpobudliwości z deficytem uwagi oraz bezpłodność mężczyzn i kobiet .

DHA jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i funkcji ośrodkowego układu nerwowego i fotoreceptorów siatkówki, przy czym siatkówka jest tkanką ciała o najwyższym stężeniu DHA.

EHA 80TG NPD1 + Ostrzeżenia dotyczące astaksantyny Egle

Nie opisano przeciwwskazań dla DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle, należy jednak przestrzegać następujących zastrzeżeń:

 • Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
 • Powinien być przechowywany poza zasięgiem dzieci.
 • Powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.

Jak wziąć DHA 80TG NPD1 + Astaksantyna z Egle?

Egle zaleca przyjmowanie od 1 do 4 kapsułek dziennie popijając szklanką wody, najlepiej podczas posiłków.

Skład

Wysoko oczyszczony olej z tuńczyka (1200 mg), DHA TG (1000 mg), EPA TG, naturalne tokoferole, palmitynian askorbylu, żelatyna, gliceryna, woda.

Tabela żywieniowa

 • Dla 4 kapsułka
 • Wartość energetyczna
  53.92 kcal
 • Tłuszcze / Lipidy
  4.8 g
 • Nasycone kwasy tłuszczowe
  0 g
 • Węglowodany / Kwasy tłuszczowe
  0.64 g
 • Cukry
  0 g
 • Błonnik pokarmowy
  0 g
 • Białka
  1.04 g
 • Sól
  0 g
 • Wielonienasycone kwasy tłuszczowe
  4800 mg

Szczegóły