Potrzebuejsz pomocy?

Wyciąg z żeń-szenia IL HWA Gold Seal

20 g
SKU: LP-0123115
BZ7313BJGY9
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Żeń-szeń IL HWA Gold Seal: Miękki ekstrakt z Naturando jest adaptogennym tonikiem przeciwzmęczeniowym , pomaga organizmowi dostosować się do codziennych wyzwań życia. Adaptogen to substancja, która może pomóc organizmowi nie tylko dostarczając więcej energii, ale także pomagając mu stać się bardziej elastycznym i sprężystym. Stres spowodowany intensywnym życiem codziennym niesie ze sobą zmęczenie fizyczne i psychiczne. Żeń-szeń jest z natury adaptogenem par excellence, dlatego okazuje się być naszym największym sprzymierzeńcem. Żeń-szeń koreański Hwa Sigillo Oro jest jedną z najbardziej cenionych odmian żeń-szenia, ponieważ zawiera aż 38 różnych rodzajów ginsenozydów w porównaniu z 19 innymi typami. Gwarantuje to również międzynarodowa pieczęć Il Hwa Sigillo Oro, która poświadcza: Przetwarzanie w niskich temperaturach w celu zachowania niezmienionych właściwości żeń-szenia; Wyprodukowane bez pestycydów, barwników i konserwantów; Stosowanie wyłącznie naturalnych nawozów. Korzyści z żeń-szenia: Walka ze zmęczeniem , zwłaszcza w szczególnie stresujących chwilach; Ogólne wzmocnienie sprawności fizycznej , zwłaszcza podczas zmiany pór roku; Poprawa uwagi i koncentracji jest świetna w przypadku intensywnych okresów nauki lub egzaminów. Żeń-szeń jest również stosowany przez wielu sportowców w celu zwiększenia ich wytrzymałości fizycznej w całkowicie naturalny sposób. Wyciąg z żeń-szenia IL HWA Gold Seal, jak stosować? Zaleca się rozpuścić 1-2 miarki (1 miarka = 500 mg żeń-szenia) produktu w wodzie, najlepiej gorącej, w razie potrzeby dosłodzić i wziąć. Produkt można również przyjmować w stanie czystym.
Zobacz opis
133,43 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

1 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Nie zawiera barwników
  Nie zawiera barwników
 • Bez konserwantów
  Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
 • Wolny od pestycydów
  Nie zawiera pestycydów
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Żeń-szeń IL HWA Gold Seal:

Miękki ekstrakt z Naturando jest adaptogennym tonikiem przeciwzmęczeniowym , pomaga organizmowi dostosować się do codziennych wyzwań życia.

Adaptogen to substancja, która może pomóc organizmowi nie tylko dostarczając więcej energii, ale także pomagając mu stać się bardziej elastycznym i sprężystym.

Stres spowodowany intensywnym życiem codziennym niesie ze sobą zmęczenie fizyczne i psychiczne. Żeń-szeń jest z natury adaptogenem par excellence, dlatego okazuje się być naszym największym sprzymierzeńcem.

Żeń-szeń koreański Hwa Sigillo Oro jest jedną z najbardziej cenionych odmian żeń-szenia, ponieważ zawiera aż 38 różnych rodzajów ginsenozydów w porównaniu z 19 innymi typami.

Gwarantuje to również międzynarodowa pieczęć Il Hwa Sigillo Oro, która poświadcza:

 • Przetwarzanie w niskich temperaturach w celu zachowania niezmienionych właściwości żeń-szenia;
 • Wyprodukowane bez pestycydów, barwników i konserwantów;
 • Stosowanie wyłącznie naturalnych nawozów.

Korzyści z żeń-szenia:

 • Walka ze zmęczeniem , zwłaszcza w szczególnie stresujących chwilach;
 • Ogólne wzmocnienie sprawności fizycznej , zwłaszcza podczas zmiany pór roku;
 • Poprawa uwagi i koncentracji jest świetna w przypadku intensywnych okresów nauki lub egzaminów.

Żeń-szeń jest również stosowany przez wielu sportowców w celu zwiększenia ich wytrzymałości fizycznej w całkowicie naturalny sposób.

Wyciąg z żeń-szenia IL HWA Gold Seal, jak stosować?

Zaleca się rozpuścić 1-2 miarki (1 miarka = 500 mg żeń-szenia) produktu w wodzie, najlepiej gorącej, w razie potrzeby dosłodzić i wziąć. Produkt można również przyjmować w stanie czystym.

Skład

Czysty koreański żeń-szeń IL HWA Gold Seal.

Szczegóły