Potrzebuejsz pomocy?

Enzymy trawienne

120 pastylki
SKU: LP-0121766
B4THI8I3RVI
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
NaturBite Digestive Enzymes, formuła oparta na proteazach, amylazach i lipazach, stymuluje prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Enzymy to cząsteczki stworzone przez nasz organizm, które katalizują tysiące reakcji chemicznych, które produkujemy i które mają kluczowe znaczenie dla naszego życia. Brak enzymu może utrudniać funkcjonowanie metabolizmu i procesu trawienia. Zła dieta, zaburzenia żołądkowo-jelitowe i samo starzenie się mogą wpływać na produkcję enzymów. Przykładem niedoboru enzymu jest laktaza, co wyjaśnia nietolerancję laktozy. Istnieje około 20 typów enzymów podzielonych na 3 główne grupy: proteazy, amylazy i lipazy. Ta formuła zapewnia dobrze zbilansowaną kombinację enzymów dla większej skuteczności.
Zobacz opis
158,41 zł Msrp Price 170,18 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

NaturBite Digestive Enzymes, formuła oparta na proteazach, amylazach i lipazach, stymuluje prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Enzymy to cząsteczki stworzone przez nasz organizm, które katalizują tysiące reakcji chemicznych, które produkujemy i które mają kluczowe znaczenie dla naszego życia. Brak enzymu może utrudniać funkcjonowanie metabolizmu i procesu trawienia.

Zła dieta, zaburzenia żołądkowo-jelitowe i samo starzenie się mogą wpływać na produkcję enzymów. Przykładem niedoboru enzymu jest laktaza, co wyjaśnia nietolerancję laktozy. Istnieje około 20 typów enzymów podzielonych na 3 główne grupy: proteazy, amylazy i lipazy. Ta formuła zapewnia dobrze zbilansowaną kombinację enzymów dla większej skuteczności.

Właściwości i korzyści z Enzymy trawienne

Enzymy trawienne są włączone do przewodu pokarmowego, aby rozbić żywność na jej składniki odżywcze. Mogą one zostać wchłonięte przez ścianę jelita i do krwi. Jeśli ten układ enzymatyczny nie działa skutecznie, nie można utrzymać optymalnego stanu zdrowia z powodu słabego wchłaniania składników odżywczych potrzebnych organizmowi. Jeśli pokarm przechodzi do jelita grubego bez trawienia, obecne bakterie fermentują go, powodując wzdęcia, wzdęcia i biegunkę. Naturalne enzymy roślin mają tę zaletę, że w porównaniu do enzymów pochodzenia zwierzęcego oferują wysoką biodostępność i są łatwo akceptowane przez przewód pokarmowy.

Jak zażywać Enzymy trawienne?

Zaleca się przyjmować na początku każdego głównego posiłku. Przyjmować 1 do 3 tabletek dziennie najlepiej popijając wodą lub zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Środki ostrożności

Niezalecany dla bardzo małych dzieci lub kobiet w ciąży.

Skład

Na 1 tablet:

Amylaza 400 mg, chlorowodorek betainy 200 mg, proteaza 200 mg, pankreatyna 200 mg, bromelaina 75 mg, papaina 50 mg, pepsyna 50 mg, ekstrakt z papai 45 mg, lipaza 34 mg.

Amylaza 400 mg

Chlorowodorek betainy 200 mg

Proteaza 200 mg

Pankreatyna 200 mg

Bromelaina 75 mg

Papaina 50 mg

Pepsyna 50 mg

Ekstrakt z papai 45 mg

Lipaza 34 mg