Potrzebuejsz pomocy?

Pakiet promocyjny Duplo Revidox kapsułki

2x30 kapsułek
SKU: LP-0123202
B7T8899CAMG
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Revidox to suplement diety, który ma unikalną formułę przeciwstarzeniową, składającą się z koncentratu składników aktywnych, które stanowią wyraźny postęp w ochronie przed starzeniem się komórek, takich jak antocyjany z ekstraktu z winogron i resweratrol o właściwościach przeciwutleniających oraz selen, który pomaga do ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi dzięki obecności selenu. Revidox zawiera w swojej ekskluzywnej formule przeciwstarzeniowej: Ekstrakt z winogron z polifenolami i antocyjanami Resweratrol, naturalny polifenol o właściwościach przeciwutleniających Ekstrakt z granatu z punicalaginami i punicalinami Selen, niezbędny minerał dla organizmu.
Zobacz opis
182,76 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Revidox to suplement diety, który ma unikalną formułę przeciwstarzeniową, składającą się z koncentratu składników aktywnych, które stanowią wyraźny postęp w ochronie przed starzeniem się komórek, takich jak antocyjany z ekstraktu z winogron i resweratrol o właściwościach przeciwutleniających oraz selen, który pomaga do ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi dzięki obecności selenu.

Revidox zawiera w swojej ekskluzywnej formule przeciwstarzeniowej:

Ekstrakt z winogron z polifenolami i antocyjanami

Resweratrol, naturalny polifenol o właściwościach przeciwutleniających

Ekstrakt z granatu z punicalaginami i punicalinami

Selen, niezbędny minerał dla organizmu.

Właściwości i korzyści z Pakiet promocyjny Duplo Revidox kapsułki

Istnieje wiele teorii na temat tego, dlaczego się starzejesz, ale wyróżnia się wśród nich „teoria wolnych rodników”. Wolne rodniki, które powstają w wyniku różnych reakcji chemicznych, które regularnie zachodzą w komórkach, są zdolne do atakowania ważnych struktur komórkowych, takich jak lipidy, białka, a nawet sam DNA, powodując stopniowe starzenie się komórek. Organizm posiada system antyoksydacyjny, który chroni, neutralizując te wolne rodniki, jednak może się zdarzyć, że wytworzy się więcej wolnych rodników niż organizm jest w stanie zneutralizować i doznany zostanie tzw. stopniowe niszczenie komórek.

Aby tego uniknąć, bariery antyoksydacyjne muszą zostać wzmocnione, a jednym z najskuteczniejszych sposobów jest stosowanie zdrowej i zbilansowanej diety bogatej w substancje przeciwutleniające. Spośród aktywnych składników DNA Revidox, resweratrol wyróżnia się uznanymi właściwościami przeciwutleniającymi i zdrowymi dla serca, które pomagają chronić i poprawiać zdrowie komórek. Zawiera również ekstrakty z winogron i granatu, a także selen, niezbędny minerał, który chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Formuła Revidox DNA jest pełniejsza dzięki zawartości witamin, takich jak ryboflawina i kwas askorbinowy oraz mineralnego cynku, które pomagają również chronić przed uszkodzeniami oksydacyjnymi wywołanymi przez wolne rodniki. Dodatkowo cynk przyczynia się do prawidłowego tworzenia DNA.

Jak zażywać Pakiet promocyjny Duplo Revidox kapsułki?

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie

Środki ostrożności

Ten suplement diety nie jest przeznaczony do zastępowania zdrowej i zbilansowanej diety ani zdrowego stylu życia.

Warunki przechowywania

Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronionym przed światłem / wilgocią.

Skład

Za 1 kapsułkę:

Ekstrakt z winogron (Vitis Vinifera L.) (125 mg) (31,3 mg polifenoli) (1,9 mg antocyjanów), Ekstrakt z granatu (Punica Granatum L.) (125 mg) (6,3 mg Punicalagins i Punikaliny), resweratrol (8 mg), selen (50 µg).

>

Szczegóły