Potrzebuejsz pomocy?

Zestaw organicznej dwustronnej organicznej kapusty bawełnianej 10 kwadratów + 10 rękawiczek + 1 drewniane pudełko z siatką do prania

1 sztuk
SKU: LP-0000426
BMK6Z5VAPP8
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Ekologiczny zestaw dwustronna kapusta organiczna bawełna Les Tendances D'Emma: Eucaplyptus Eco Cabbage Kit to kompletny zestaw do przewijania niemowląt, gdziekolwiek jesteś, przeznaczony dla dzieci w wieku od około 5 miesięcy do roku, które potrzebują od 4 do 6 zmian dziennie lub tych, które codziennie korzystają z maszyn. Praktyczny, zastąpi bawełnę i ściereczki na przewijaku bez zmiany przyzwyczajeń. Wręcz przeciwnie, zapomnij o jednorazowych chusteczkach i zadbaj o swojego malucha najlepszą szmatką. Zestaw zawiera: 10 zmywalnych kwadratów 10x12cm 10 zmywalnych rękawiczek do przewijania 12 x 15 cm Drewniane pudełko Siatka do prania w pralce. Dlaczego warto wybrać modny zestaw ekologiczny Emmy? Zastąpienie produktów jednorazowych gotowymi do użycia naturalnymi zestawami to obietnica dotrzymana przez Les Tendances d'Emma. Istotnie marka wpadła na pomysł stworzenia praktycznych, ekonomicznych i ekologicznych zestawów zastępujących produkty codziennego użytku: bawełnę do demakijażu, chusteczki dla niemowląt, ręczniki papierowe ... Wybór Trendów Emmy oznacza wybór upraszczania codziennego życia, jednocześnie czyniąc dobro dla planety. Jak korzystać z zestawu Eco Cabbage Trends Kit firmy Emma? Zaleca się użycie „czystego mydła” jako odplamiacza przed praniem, aby jak najlepiej chronić produkty. Każdy materiał może być użyty od 300 do 500 razy. Umyj kwadraty oraz zmieniające się rękawiczki w temperaturze 40 stopni.
Zobacz opis
157,61 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

1 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • 100% bez plastiku
  Opakowanie przyjazne dla środowiska bez plastiku
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Ekologiczny zestaw dwustronna kapusta organiczna bawełna Les Tendances D'Emma:

Eucaplyptus Eco Cabbage Kit to kompletny zestaw do przewijania niemowląt, gdziekolwiek jesteś, przeznaczony dla dzieci w wieku od około 5 miesięcy do roku, które potrzebują od 4 do 6 zmian dziennie lub tych, które codziennie korzystają z maszyn.

Praktyczny, zastąpi bawełnę i ściereczki na przewijaku bez zmiany przyzwyczajeń. Wręcz przeciwnie, zapomnij o jednorazowych chusteczkach i zadbaj o swojego malucha najlepszą szmatką.
Zestaw zawiera:

 • 10 zmywalnych kwadratów 10x12cm
 • 10 zmywalnych rękawiczek do przewijania 12 x 15 cm
 • Drewniane pudełko
 • Siatka do prania w pralce.

Dlaczego warto wybrać modny zestaw ekologiczny Emmy?

Zastąpienie produktów jednorazowych gotowymi do użycia naturalnymi zestawami to obietnica dotrzymana przez Les Tendances d'Emma.

Istotnie marka wpadła na pomysł stworzenia praktycznych, ekonomicznych i ekologicznych zestawów zastępujących produkty codziennego użytku: bawełnę do demakijażu, chusteczki dla niemowląt, ręczniki papierowe ...

Wybór Trendów Emmy oznacza wybór upraszczania codziennego życia, jednocześnie czyniąc dobro dla planety.

Jak korzystać z zestawu Eco Cabbage Trends Kit firmy Emma?

Zaleca się użycie „czystego mydła” jako odplamiacza przed praniem, aby jak najlepiej chronić produkty.

Każdy materiał może być użyty od 300 do 500 razy.

Umyj kwadraty oraz zmieniające się rękawiczki w temperaturze 40 stopni.

Skład

Bawełna

Szczegóły