Potrzebuejsz pomocy?

Pudełko, które opiekuje się (przyszłymi) matkami

3 sztuki
SKU: LP-0121664
BK9A74G1F0R
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Zestaw składa się z 3 produktów: - La Surdouée 100 ml: suchy olejek przeciw rozstępom, który zawiera aloes i 9 naturalnych olejów 100% BIO ultra-bogaty w kwasy omega 3, 6 i 9, które aktywnie zapobiegają powstawaniu rozstępów poprzez trwałe odżywianie skóry, promując jego regenerację i poprawiając elastyczność skóry. - La Confidente 50 ml: składa się z masła shea, olejku sezamowego i aloesu, jest idealny do zapobiegania i łagodzenia uczucia dyskomfortu związanego z rozciąganiem skóry. Ta bita śmietana topi się w kontakcie ze skórą, aby spotkać dziecko dwoma lub czterema rękami (z tatą!). - My Pretty Skin 40 ml: idealny zabieg spełniający oczekiwania przyszłych matek cierpiących na małe niedoskonałości z powodu braku równowagi hormonalnej. Delikatna formuła łagodząca delikatną skórę. Moja ładna skóra jest idealna do przywrócenia równowagi mikroflorze skórnej dzięki 100% naturalnym prebiotykom, a woda cytrynowa obecna w zabiegu dodaje blasku i blasku świeżej cerze przez cały dzień!
Zobacz opis
424,18 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

4 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Ecocert
    Produkt ekologiczny certyfikowany przez ECOCERT
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Zestaw składa się z 3 produktów:

- La Surdouée 100 ml: suchy olejek przeciw rozstępom, który zawiera aloes i 9 naturalnych olejów 100% BIO ultra-bogaty w kwasy omega 3, 6 i 9, które aktywnie zapobiegają powstawaniu rozstępów poprzez trwałe odżywianie skóry, promując jego regenerację i poprawiając elastyczność skóry.

- La Confidente 50 ml: składa się z masła shea, olejku sezamowego i aloesu, jest idealny do zapobiegania i łagodzenia uczucia dyskomfortu związanego z rozciąganiem skóry. Ta bita śmietana topi się w kontakcie ze skórą, aby spotkać dziecko dwoma lub czterema rękami (z tatą!).

- My Pretty Skin 40 ml: idealny zabieg spełniający oczekiwania przyszłych matek cierpiących na małe niedoskonałości z powodu braku równowagi hormonalnej. Delikatna formuła łagodząca delikatną skórę. Moja ładna skóra jest idealna do przywrócenia równowagi mikroflorze skórnej dzięki 100% naturalnym prebiotykom, a woda cytrynowa obecna w zabiegu dodaje blasku i blasku świeżej cerze przez cały dzień!

Szczegóły