Potrzebuejsz pomocy?

Regenerator paczek 4 ampułek

4 ampułki po 10ml
-12%
SKU: LP-0121790
BN4Z4EF2TUB
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Pakiet 4 Regenerujące Ampułki Nuggela i Sule to jeden z najskuteczniejszych produktów na rynku do regeneracji włosów i zwiększenia ich objętości.
Zobacz opis
83,19 zł Msrp Price 94,48 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

3 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bez parabenów
    Nie zawiera parabenów
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Pakiet 4 Regenerujące Ampułki Nuggela i Sule to jeden z najskuteczniejszych produktów na rynku do regeneracji włosów i zwiększenia ich objętości.

Właściwości i korzyści z Regenerator paczek 4 ampułek

Pack 4 Regenerujące Ampułki to potężny koktajl składników aktywnych, witamin i pierwiastków śladowych, wzmocniony korzeniem Maca Andina, jednym z największych rewitalizatorów w naturze, który działa poprzez spowodowanie regeneracji włosów poprzez zwiększenie ich gęstości do 30%, a jednocześnie jego grubość.

Jak stosować Regenerator paczek 4 ampułek?

Zaleca się na suchych włosach, pomagając przy dozowniku i lekko dociskając, należy wykonać około 8-10 równoległych linii, od czoła do karku obejmujących całą głowę. Następnie przez około dwie minuty wykonywany będzie masaż włosów opuszkami palców w celu rozprowadzenia płynu, ułatwienia penetracji składników do skóry głowy i stymulacji przepływu krwi. Po zakończeniu masażu włosy można czesać w zwykły sposób. Nie należy ponownie myć włosów przez co najmniej 8 godzin po aplikacji. W mokrych włosach wykonaj poprzednie kroki od 1 do 4 i odczekaj 5-7 minut przed suszeniem do całkowitego wchłonięcia składników. Po upływie tego czasu włosy można suszyć i czesać w zwykły sposób.

Skład

Maca Andyjska, Sulfo-Peptydy, Aminosacharydy, Peptydy, Aminokwasy, Pierwiastki śladowe pochodzenia roślinnego, Węglowodany rezerwowe, Witaminy z grupy B (B5, B3, B6, B7), Glikogen morski.

Szczegóły