Potrzebuejsz pomocy?

Rozczesywanie pędzla

1 sztuk
SKU: LP-0121700
BRE6FTO2DRH
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Szczotka do rozczesywania firmy Beter formuje i rozplątuje bez szarpnięć w mgnieniu oka. Nadaje się do mokrych i suchych włosów.
Zobacz opis
36,45 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Szczotka do rozczesywania firmy Beter formuje i rozplątuje bez szarpnięć w mgnieniu oka. Nadaje się do mokrych i suchych włosów.

Właściwości i korzyści z Rozczesywanie pędzla

Szczotka do rozczesywania jest bardzo szybka: jej podstawa o średnicy 33 mm, odporna na ciepło (170 ° C), ma otwory umożliwiające przepuszczenie maksymalnej ilości powietrza. Bez szarpnięć i kruszenia się: elastyczne i wyjątkowo miękkie zęby w dwóch rozmiarach rozplątują, chronią skórki, zapobiegają wypadaniu włosów i wygodnie się formują. Lekki i łatwy w czyszczeniu: ergonomiczny kształt z miękkimi materiałami i antypoślizgowym uchwytem.

Jak stosować Rozczesywanie pędzla?

Zaleca się po umyciu i kondycjonowaniu włosów, aby usunąć nadmiar wilgoci ręcznikiem i delikatnie go rozplątać. Najpierw używaj tylko suszarki z obrotowymi ruchami, używając palców, aby ją trochę wysuszyć, powinno być trochę wilgoci, aby ją uformować. Podziel włosy na pasma za pomocą spinki do włosów, zaczynając formować od dołu. Za pomocą pędzla podnosimy włosy z korzeni, przesuwając je i obracając wzdłuż i na zewnątrz. Trzymaj suszarkę w odległości 15-20 cm od włosów. Zakończ z zamkami w górnej części, jeśli chcesz nadać objętość, wykonuj ruchy w górę za pomocą pędzla.

Szczegóły