Potrzebuejsz pomocy?

Stożki Aurecon Plus

2 sztuki
SKU: LP-0000086
BY55X7CY8RX
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Aur27n Plus Stożki Aur27n to świece przedsionkowe, które oczyszczają przewód słuchowy, wyrównują ciśnienie w głowie i uchu (bardzo przydatne w kamerach stacji i po podróży samolotem) oraz regulują produkcję woskowiny, pomagają nam się pozbyć nadmiaru woskowiny.
Zobacz opis
39,49 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

1 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • 100% naturalny
    Wykonane z naturalnych komponentów
  • Bez konserwantów
    Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Aur27n Plus Stożki Aur27n to świece przedsionkowe, które oczyszczają przewód słuchowy, wyrównują ciśnienie w głowie i uchu (bardzo przydatne w kamerach stacji i po podróży samolotem) oraz regulują produkcję woskowiny, pomagają nam się pozbyć nadmiaru woskowiny.

Właściwości i korzyści z Stożki Aurecon Plus

Zewnętrzny przewód słuchowy jest stale wypełniony woskowiną. Nadmiar wosku (wosku) może powodować wiele dolegliwości, takich jak dzwonienie (szumy uszne), syczenie, hałas, brak równowagi ciśnienia w uchu i zatyczki w uszach. Kiedy woskowina twardnieje, zmniejsza się percepcja słuchowa. W wyniku złej higieny przy użyciu niewłaściwych metod woskowina jest często wpychana coraz głębiej do ucha. Woskowinę można łatwo wyczyścić za pomocą stożka Aur27n plus®. Te szyszki to bawełniane tuby nasączone mieszaniną wosku pszczelego i parafiny.

Ciepło wytworzone przez płonący stożek zmiękcza nagromadzoną woskowinę, a powstałe ciśnienie jest usuwane przez efekt komina. Jednocześnie ciśnienie w całym obszarze głowy i szyi jest równoważone przez trąbkę Eustachiusza. Po włączeniu stożka, dym gromadzi się wewnątrz stożka, powodując opadanie dymu do ucha, ułatwiając w ten sposób transport substancji aktywnych w układzie słuchowym. Ciepło ze stożka nagrzewa mikrosystem ucha i stymuluje obszary odbicia, przez co sprzyja łagodzeniu dolegliwości związanych z zimnem. Jednocześnie poprawia również działanie oczyszczające drenażu limfatycznego ucha.

Stożek Aur27n plus® może mieć korzystne działanie w leczeniu objawów bólu ucha, swędzenia uszu, dzwonienia, ucisku w uszach i głowie. Stożek Aur27n plus® powinien być używany tylko raz. Nie zapalać ponownie stożka, nawet jeśli wykorzystano tylko jego część. Szyszki działają wydajnie tylko wtedy, gdy są używane w oryginalnym stanie i dobrze zabezpieczone. Ze względów bezpieczeństwa plastikowy system ochronny Aur27n został zintegrowany ze stożkiem ucha. Ta plastikowa część zwiększa bezpieczeństwo i wydajność. System ochrony Aur27n uniemożliwia wpadnięcie do uszu jakiegokolwiek obcego przedmiotu. Aur27n poświadcza zgodność z wymogami bezpieczeństwa ustanowionymi przez Dyrektywę 93/42 EEC o wyrobach medycznych Unii Europejskiej.

Jak stosować Stożki Aurecon Plus?

Zaleca się przestrzegać następujących intuicji: Umieść tarczę ochronną na stożku i włącz stożek na najszerszym końcu. Połóż głowę poziomo i delikatnie włóż wąski koniec stożka do ucha, trzymając go w dłoni i trzymając pionowo. Upewnij się, że stożek jest we właściwej pozycji. Gdy tylko 2/3 stożka spali się, punkt ten powinien zawsze znajdować się nad pierścieniem zapory ogniowej, usunąć go i wyłączyć w szklance wody wcześniej przygotowanej. Spalanie stożka zajmuje około 5-7 minut. W wyniku naszych badań optymalną długość stożka usznego Aur27n plus® ustawiono na 20 cm ± 10%, a średnicę na górnym końcu ustawiono na 20 mm. Dzięki tym wymiarom osiąga się najbardziej zrównoważone i wydajne spalanie.

Środki ostrożności

Jego stosowanie nie jest zalecane w przypadkach perforacji błony bębenkowej lub w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. W przypadku jakiejkolwiek patologii ucha lub utrzymywania się woskowiny należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Skład Stożki Aurecon Plus

Mieszanka bawełny, wosku pszczelego.

Szczegóły