Potrzebuejsz pomocy?

Aurecon Drops Forte Junior

10 ml
SKU: LP-0000087
BY55MQ16T9I
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Został zaprojektowany z uwzględnieniem wszystkich możliwych potrzeb i zagrożeń dla prawidłowej higieny zewnętrznego przewodu słuchowego. Krople te są użytecznym i łatwym do zastosowania środkiem w regularnej pielęgnacji przewodu słuchowego zewnętrznego.
Zobacz opis
42,41 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • 100% naturalny
    Wykonane z naturalnych komponentów
  • Bez konserwantów
    Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Został zaprojektowany z uwzględnieniem wszystkich możliwych potrzeb i zagrożeń dla prawidłowej higieny zewnętrznego przewodu słuchowego. Krople te są użytecznym i łatwym do zastosowania środkiem w regularnej pielęgnacji przewodu słuchowego zewnętrznego.

Właściwości i korzyści z Aurecon Drops Forte Junior

Składa się z mieszaniny substancji – olejków, znanych ze swojej korzystnej skuteczności. Pomaga zmniejszyć nieprzyjemne objawy bólowe (olejek lawendowy), a także zapewnia ochronę przed niechcianymi mikroorganizmami. Krople zawierają również Laureth-9, substancję zwiększającą dobry kontakt produktu ze skórą oraz działanie miejscowo znieczulające.

Ułatwia i zwiększa efektywność oczyszczania ucha. Zapobiega przywieraniu woskowiny do kanału słuchowego. Zapobiega rozwojowi mikroorganizmów. Zmniejsza gromadzenie się woskowiny w przewodzie słuchowym. Pomaga w utrzymaniu naturalnych warunków fizjologicznych. Opiera się na naturalnych składnikach aktywnych. Nie zawiera konserwantów chemicznych. Wpływa pozytywnie na łagodne obrzęki skóry przewodu słuchowego zewnętrznego i płata. Pomaga zmniejszyć bolesne objawy ucha środkowego i błony bębenkowej w początkowej fazie.

Jak stosować Aurecon Drops Forte Junior?

Zalecane są następujące instrukcje: 1. Przechylić głowę dziecka na bok i wkroplić 3 do 5 kropli do kanału słuchowego. 2. Odczekaj w tej pozycji 5-6 minut, a następnie dokładnie wyczyść ucho.

Generalnie wystarczy użyć produktu raz w tygodniu, w razie potrzeby możesz używać go częściej. W przypadku jakichkolwiek problemów, dzwonienia w uszach, bólu, uczucia ucisku, nie należy ich lekceważyć i niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Wstrząsnąć przed użyciem.

Środki ostrożności

Nie stosować podczas chorób układu słuchowego lub w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej. Produkt nie jest lekiem. Osoby starsze lub osoby z trudnościami w koordynowaniu ruchów powinny nakładać produkt z pomocą innej osoby.

Skład

Oliwa z oliwek, olejek cytrynowy, olejek eukaliptusowy, olejek z drzewa herbacianego, olejek lawendowy, Laureth-9, olejek rumiankowy.

Szczegóły