Potrzebuejsz pomocy?

Maska oczyszczająca

50 ml
-10%
SKU: LP-0123492
BFY8YXARKPO
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest maska oczyszczająca? Maseczka oczyszczająca, taka jak Maseczka Oczyszczająca Segle Clinical, usuwa zanieczyszczenia, oczyszcza i oczyszcza skórę . Dodatkowo zapewnia świetlistość i miękkość. Właściwości tej maski oczyszczającej Ta glinkowa maska zawiera białą glinkę do delikatnego oczyszczania, oczyszczania i mineralizacji skóry normalnej i mieszanej. Zawiera dużą ilość mikroelementów w glinie, która dostarcza minerałów i pierwiastków śladowych niezbędnych dla zdrowia i blasku skóry. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak ekstrakt z irysa, witamina A i olejek eteryczny z mięty pieprzowej , wchłaniają i regulują wydzielanie łoju, głęboko oczyszczają skórę, tonizują ją, pozostawiając bez blasku, nawilżenia i rozświetlenia. Ta maska z białej glinki ma za zadanie usunąć zanieczyszczenia, oczyścić, oczyścić skórę oraz nadać jej blask i miękkość. Przydatny do skóry normalnej i mieszanej . Jak używać maseczki oczyszczającej: jak długo należy pozostawić maskę na twarzy? i ile razy w tygodniu należy robić maseczkę na twarz? Nakładaj 2 razy w tygodniu na całą twarz . Pozostaw na 20 minut (nie dopuszczając do wyschnięcia) i zmyj dużą ilością wody. Użyj Delikatnego wulkanicznego kremu złuszczającego, aby usunąć martwe komórki i pomóc masce lepiej działać i wnikać wszystkie minerały w skórę.
Zobacz opis
64,97 zł Msrp Price 72,44 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

3 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest maska oczyszczająca?

Maseczka oczyszczająca, taka jak Maseczka Oczyszczająca Segle Clinical, usuwa zanieczyszczenia, oczyszcza i oczyszcza skórę . Dodatkowo zapewnia świetlistość i miękkość.

Właściwości tej maski oczyszczającej

Ta glinkowa maska zawiera białą glinkę do delikatnego oczyszczania, oczyszczania i mineralizacji skóry normalnej i mieszanej. Zawiera dużą ilość mikroelementów w glinie, która dostarcza minerałów i pierwiastków śladowych niezbędnych dla zdrowia i blasku skóry. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak ekstrakt z irysa, witamina A i olejek eteryczny z mięty pieprzowej , wchłaniają i regulują wydzielanie łoju, głęboko oczyszczają skórę, tonizują ją, pozostawiając bez blasku, nawilżenia i rozświetlenia.

Ta maska z białej glinki ma za zadanie usunąć zanieczyszczenia, oczyścić, oczyścić skórę oraz nadać jej blask i miękkość. Przydatny do skóry normalnej i mieszanej .

Jak używać maseczki oczyszczającej: jak długo należy pozostawić maskę na twarzy? i ile razy w tygodniu należy robić maseczkę na twarz?

Nakładaj 2 razy w tygodniu na całą twarz . Pozostaw na 20 minut (nie dopuszczając do wyschnięcia) i zmyj dużą ilością wody. Użyj Delikatnego wulkanicznego kremu złuszczającego, aby usunąć martwe komórki i pomóc masce lepiej działać i wnikać wszystkie minerały w skórę.

Skład

Biała glinka lub Kaolin, Cytobiol Iris, Ekstrakt z irysa, Cynk i Witamina A, Gliceryna, Tlenek cynku, Olejek z mięty pieprzowej.

Szczegóły