Potrzebuejsz pomocy?

Krople nawilżające Wops

10 ml
-32%
SKU: LP-0000048
BSP48WHEW1K
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Czym są krople nawilżające Wops? Krople nawilżające Wops marki Deiters, dzięki zawartości kwasu hialuronowego (naturalny składnik łez), natychmiastowo łagodzą uczucie suchości i zmęczenia oczu , nawilżając oczy i delikatnie je odświeżając. Krople nawilżające Wops zawierają kwas hialuronowy, który pełni ważną funkcję, głęboko nawilżając i utrzymując to nawilżenie przez długi czas. Dlaczego warto stosować krople nawilżające Wops? Ponieważ są odpowiednie dla osób noszących soczewki kontaktowe, a także soczewki kontaktowe, a po aplikacji nie ma uczucia niewyraźnego widzenia, ale powrót do zdrowia jest natychmiastowy. Są idealne dla osób wykonujących czynności wymagające wytężenia wzroku, miejsc pracy z klimatyzacją, środowisk obciążonych zanieczyszczeniami itp. Jak stosować krople nawilżające? Zaleca się nakładać bezpośrednio na oko i mrugać, aż do uzyskania prawidłowego widzenia. Można ich używać tyle razy, ile potrzeba . Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, nie musisz ich zdejmować, aby zastosować krople.
Zobacz opis
28,20 zł Msrp Price 41,44 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bez konserwantów
    Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Czym są krople nawilżające Wops?

Krople nawilżające Wops marki Deiters, dzięki zawartości kwasu hialuronowego (naturalny składnik łez), natychmiastowo łagodzą uczucie suchości i zmęczenia oczu , nawilżając oczy i delikatnie je odświeżając.

Krople nawilżające Wops zawierają kwas hialuronowy, który pełni ważną funkcję, głęboko nawilżając i utrzymując to nawilżenie przez długi czas.

Dlaczego warto stosować krople nawilżające Wops?

Ponieważ są odpowiednie dla osób noszących soczewki kontaktowe, a także soczewki kontaktowe, a po aplikacji nie ma uczucia niewyraźnego widzenia, ale powrót do zdrowia jest natychmiastowy. Są idealne dla osób wykonujących czynności wymagające wytężenia wzroku, miejsc pracy z klimatyzacją, środowisk obciążonych zanieczyszczeniami itp.

Jak stosować krople nawilżające?

Zaleca się nakładać bezpośrednio na oko i mrugać, aż do uzyskania prawidłowego widzenia. Można ich używać tyle razy, ile potrzeba . Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, nie musisz ich zdejmować, aby zastosować krople.

Skład Krople nawilżające Wops

Hialuronian sodu, hydroksyetyloceluloza, chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, 0,02% wersenian disodowy i 0,0001% poliheksanid w oczyszczonej wodzie.

Szczegóły