Potrzebuejsz pomocy?

Compeed Fever z aplikatorem

15 sztuki
SKU: LP-0121934
BVW4P2GBY8T
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Gorączka aplikatora Compeed to produkt, który leczy gorączkę wargi w tempie porównywalnym do 5% kremu z acyklowiru, pomagając szybko wrócić do formy.
Zobacz opis
52,29 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 1
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Gorączka aplikatora Compeed to produkt, który leczy gorączkę wargi w tempie porównywalnym do 5% kremu z acyklowiru, pomagając szybko wrócić do formy.

Właściwości i korzyści z Compeed Fever z aplikatorem

Compeed Calenturas z aplikatorem zapewnia do 12 godzin ciągłego leczenia w celu szybkiego gojenia i znacznego zmniejszenia tworzenia się skorup. Ponadto, ponieważ łatka działa jak tarcza przed wirusami, zmniejsza ryzyko wystąpienia opryszczki.

Jak stosować Compeed Fever z aplikatorem?

Zaleca się stosowanie gorączki na dowolnym etapie. Jednak najlepiej stosować go, gdy pojawią się pierwsze objawy gorączki, zwykle mrowienie lub swędzenie.

Środki ostrożności

Przed nałożeniem plastra umyj ręce. Upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Nie stosować razem z żadnym kremem, ponieważ plaster może nie przylegać do urazu i może nie zapewniać wszystkich korzyści leczenia. Wyjmij aplikator z opakowania i przytrzymaj obiema rękami za końce. Delikatnie pociągnij oba końce w kierunku wskazanym przez strzałki aplikatora, aż do odsłonięcia połowy strony kleju. Uważaj, aby nie dotknąć samoprzylepnej strony plastra. Delikatnie dociśnij odsłoniętą połowę plastra palcem, aż mocno oprze się o gorączkę. Powoli pociągnij końcówkę aplikatora w dół, delikatnie od skóry, aż łata zejdzie z aplikatora. Na plaster można nałożyć makijaż lub szminkę. Aby usunąć łatkę, jeśli nadal jest dołączona, nie trzeba jej usuwać ani zmieniać. Kiedy zacznie schodzić ze skóry, należy go usunąć i zastąpić nowym. Aby usunąć łatkę, oderwij koniec. Trzymaj odłączony koniec plastra obiema rękami. Rozciągnij plaster w poziomie, oddzielając ręce podczas odrywania.