Potrzebuejsz pomocy?

Chusteczki Lephanet

30 ściereczek +12 gratis
SKU: LP-0121321
BP0YVMHU9KE
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Chusteczki laboratoryjne Lephanet Thea to produkt przeznaczony do codziennej higieny powiek, a szczególnie w przypadku wrażliwej skóry, powiek lub oczu.
Zobacz opis
70,13 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bez konserwantów
    Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Chusteczki laboratoryjne Lephanet Thea to produkt przeznaczony do codziennej higieny powiek, a szczególnie w przypadku wrażliwej skóry, powiek lub oczu.

Właściwości i korzyści z Chusteczki Lephanet

Chusteczki Lephanet są idealne do usuwania kurzu, pyłków i wydzielin z powiek. Może być częścią zwykłej opieki w przypadku alergii lub infekcji oka. W przypadku zapalenia lub infekcji powiek, takich jak zapalenie powiek, dysfunkcja gruczołów Meibomiańskich, styków lub gradówki. Warunki te mogą powodować objawy suchego oka, takie jak swędzenie, uczucie gryzienia, ból lub zaczerwienienie oka. Gdy konieczne jest oczyszczenie powiek przed zabiegiem okulistycznym, takim jak wstrzyknięcia terapeutyczne do oka (zastrzyki do ciała szklistego), chirurgia laserowa oka (LASIK lub PRK) i operacja zaćmy. Dzięki dobrej tolerancji może być również stosowany po operacji, jak wskazał lekarz lub okulista. Może być stosowany u dzieci w wieku od 3 miesięcy.

Jak stosować Chusteczki Lephanet?

Zaleca się stosowanie do higieny powiek i rzęs przy zamkniętym oku, delikatnie nakładać ściereczkę na powieki i podstawę rzęs i delikatnie masować okrężnymi ruchami. Aby zachować higienę krawędzi powieki, przed lustrem otwórz powiekę, delikatnie pociągając wypustki w dół, zwiń ściereczkę i delikatnie potrzyj krawędź powieki.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Zgłoszono następujące zdarzenia niepożądane: uczucie pieczenia lub swędzenia przez kilka minut po użyciu, zaczerwienienie lub obrzęk powiek, reakcje alergiczne.

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze od 8 do 25 stopni Celsjusza.

Skład

Kapryloiloglicyna, hialuronian sodu, PEG 8, poloksamer 184, polisorbat 20, glikol propylenowy, ekstrakt hydrokotylowy, ekstrakt Centella asiatica, kompleks regulujący sebum, ekstrakt z korzenia florentu irysa, siarczan cynku, PPG-5 Ceteth 20, palmitynian retinolu, alkohol, PEG 6 Glicerydy kaprylowe / kaprynowe, fosforan dipotasowy, wodorotlenek sodu, diwodorofosforan potasu, woda oczyszczona.

Szczegóły