Potrzebuejsz pomocy?

Średnie opatrunki z ampułkami

7 sztuki
SKU: LP-0000153
BLHENHTGN33
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Aktywne średnie opatrunki na ampułki Aquamed mają na celu natychmiastowe złagodzenie bólu i przyspieszają gojenie się ampułek, minimalizując blizny.
Zobacz opis
26,59 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Aktywne średnie opatrunki na ampułki Aquamed mają na celu natychmiastowe złagodzenie bólu i przyspieszają gojenie się ampułek, minimalizując blizny.

Właściwości i korzyści z Średnie opatrunki z ampułkami

Doskonała przyczepność długoterminowa, łatwa w aplikacji, bez konieczności wcześniejszego ogrzewania. Chroni przed brudem, bakteriami i wodą. Jest przejrzysty i dyskretny.

Jak stosować Średnie opatrunki z ampułkami?

Zaleca się bardzo dobrze oczyścić i osuszyć dotknięty obszar, pozostała wilgotność może wpłynąć na przyczepność produktu. Upewnij się, że obszar jest wolny od kremów i olejów, aby poprawić przyczepność. Zdezynfekować fiolkę, jeśli jest otwarta. Zdejmij ochronny plastikowy opatrunek, trzymając biały język. Umieść opatrunek na ampułce, próbując umieścić go na środku hydrokoloidu i unikając kontaktu z klejem. Usuń biały język i sprawdź, czy brzegi opatrunku są odpowiednio przyklejone do skóry. Usuń przezroczysty plastik ochronny przykrywający opatrunek na zewnątrz, pociągając za zielony język.

Środki ostrożności

Nie usuwaj bandaża, dopóki sam nie wyjdzie. Nie używaj, jeśli skóra jest czerwona lub zainfekowana. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku infekcji lub podrażnienia. Jeśli cierpisz na cukrzycę lub masz problemy z gojeniem, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem produktu.

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Skład

Hydrokoloid

Szczegóły