Potrzebuejsz pomocy?

Asortyment sosu ampułkowego

7 sztuki
SKU: LP-0000155
BLHEPSATJUI
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Jest to opatrunek hydrokoloidowy, który zapewnia natychmiastową ulgę w bólu, przyczynia się do szybkiego gojenia się pęcherza i minimalizuje blizny. Optymalna długotrwała przyczepność. Chroni przed brudem, bakteriami i wodą.
Zobacz opis
26,53 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

3 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Jest to opatrunek hydrokoloidowy, który zapewnia natychmiastową ulgę w bólu, przyczynia się do szybkiego gojenia się pęcherza i minimalizuje blizny. Optymalna długotrwała przyczepność. Chroni przed brudem, bakteriami i wodą.

Właściwości i korzyści z Asortyment sosu ampułkowego

Doskonała przyczepność długoterminowa, łatwa w aplikacji, bez konieczności wcześniejszego ogrzewania. Chroni przed brudem, bakteriami i wodą. Jest przejrzysty i dyskretny.

Jak stosować Asortyment sosu ampułkowego?

Zaleca się bardzo dokładne oczyszczenie i wysuszenie dotkniętego obszaru (pozostała wilgoć może mieć wpływ na przyczepność produktu). Upewnij się, że obszar jest wolny od kremów i olejków, aby poprawić jego przyczepność. Zdezynfekować ampułkę, jeśli była otwarta. Zdejmij ochronny plastikowy opatrunek, trzymając go za białą wypustkę. Umieść opatrunek na ampułce, upewniając się, że znajduje się na środku hydrokoloidu i unikając kontaktu z klejem. Usuń białą zakładkę i sprawdź, czy brzegi opatrunku przylegają prawidłowo do skóry. Zdejmij przezroczystą folię ochronną, która zakrywa opatrunek zewnętrznie, pociągając za zielony zaczep.

Środki ostrożności

Nie zdejmuj opatrunku, dopóki sam nie odpadnie. Nie używaj, jeśli skóra jest zaczerwieniona lub zainfekowana. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku infekcji lub podrażnienia. Jeśli cierpisz na cukrzycę lub masz problemy z gojeniem, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem produktu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Nie przycinaj opatrunku, ponieważ dzięki swojej konstrukcji mają one przylegającą część na obrzeżach. Nie wielokrotnego użytku.

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Skład

Hydrokoloid

Szczegóły