Potrzebuejsz pomocy?

SPRAY KIDS SPF 50

150 ml
SKU: LP-0123346
BSDXJ5UYZPD
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie dwutlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych.”
Zobacz opis
114,88 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

2 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie dwutlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych.”

Właściwości i korzyści z SPRAY KIDS SPF 50

„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie ditlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych. Do wszystkich rodzajów skóry, w zależności od potrzeby ochrony (SPF 30 lub 50) Odpowiedni do każdego rodzaju skóry wrażliwy ”.

Jak stosować SPRAY KIDS SPF 50?

Nakładaj na zdrową skórę przed ekspozycją na słońce i w wystarczającej ilości, około 4 sprayów na rękę, 8 na nogę (2 mg / m2). Zmniejszenie tej kwoty znacznie obniżyłoby poziom ochrony. Powtarzaj aplikację często i w wystarczającej ilości co 2 godziny lub po każdym pływaniu, poceniu się lub wytarciu. Ten produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. Nie wystawiaj niemowląt i małych dzieci na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Trzymać z dala od dzieci. Nie połykaj.

Skład

„OLEJ GLYCYNOWY SOJA (SOJOWY) *, WĘGLAN DICAPRYLILU, DWUTLENEK TYTANU, TLENEK CYNKU, ALKOHOL ** DENAT., TRIGLICEREK KAPRYLOWY / KAPRYCZNY, ETER DIKAPRYLILOWY, KWAS STEAROWY, POLIGLYCYLIADYYLARU. Składnik z rolnictwa ekologicznego ** Przetworzony ze składników ekologicznych 98% całości pochodzi z naturalnego pochodzenia 33% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego COSMOS ORGANIC kontrolowany przez Cosmécert zgodnie ze standardem COSMOS dostępnym na https : //cosmos-standard.org/ Po DICAPRYLYL ETHER nie narzucono żadnego zamówienia ”

Szczegóły