Potrzebuejsz pomocy?

FPS 30 SPRAY DO TWARZY I CIAŁA

100 ml
SKU: LP-0123349
BSDXR96YNQS
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie dwutlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych.”
Zobacz opis
74,53 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie dwutlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych.”

Właściwości i korzyści z FPS 30 SPRAY DO TWARZY I CIAŁA

„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie dwutlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych. Płynne i nietłuste tekstury, bez efektu białego, dla łatwej aplikacji. 100% naturalny zapach , bez substancji fotouczulających, które ładnie pachną w wakacje. Certyfikowane formuły organiczne COSMOS ORGANIC, wegańskie. Biodegradowalne formuły, bezpieczne dla dna morskiego. Produkty wyprodukowane we Francji. ”

Jak stosować FPS 30 SPRAY DO TWARZY I CIAŁA?

„Wysoka ochrona przeciwsłoneczna na bazie ditlenku tytanu i tlenku cynku, dwa mineralne filtry przeciwsłoneczne, w 100% naturalne. Bez filtrów chemicznych. Do wszystkich rodzajów skóry, w zależności od potrzeby ochrony (SPF 30 lub 50) Odpowiedni do każdego rodzaju skóry wrażliwy ”.

Środki ostrożności

Nakładaj na zdrową skórę przed ekspozycją na słońce i w wystarczającej ilości, około 4 sprayów na rękę, 8 na nogę (2 mg / m2). Zmniejszenie tej kwoty znacznie obniżyłoby poziom ochrony. Powtarzaj aplikację często i w wystarczającej ilości co 2 godziny lub po każdym pływaniu, poceniu się lub wytarciu. Ten produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. Nie wystawiaj niemowląt i małych dzieci na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Trzymać z dala od dzieci. Nie połykaj.

Warunki przechowywania

Ten spray do twarzy i ciała SPF 30+ jest pakowany w plastikową tubę i kartonową skrzynkę z certyfikatem PEFC z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Skład

„WĘGLAN DIKAPRYLILU, OLEJ SOJOWY GLICYNY (SOJU) *, TRIGLICEREK KAPRYLU / KAPRYKU, DIKAPRYLIL ETHER, ALKOHOL ** DENAT., DWUTLENEK TYTANU, TLENEK CYNKU, PERFUMY (ZAPACH), POLIOTYK KWAS POLIHYDROKSYSTEAROWY, LINALOOL, GERANIOL, BENZYL SALICYLATE, EUGENOL, BENZYL BENZOATE, TOCOPHEROL * Składnik pochodzący z rolnictwa ekologicznego ** Przetworzony z ekologicznych składników 98% całości pochodzi z naturalnego pochodzenia 32% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego COSMOS ORGANIC kontrolowany przez Cosmécert zgodnie ze standardem COSMOS dostępnym na stronie https://cosmos-standard.org/ Nie narzucono żadnego zamówienia po PERFUME (FRAGRANCE) ”

Szczegóły