Potrzebuejsz pomocy?

Drugi płyn do płukania ust (ze srebrem)

100 ml
SKU: LP-0122496
BVD9INZ7VLK
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Argital's Other Mouthwash with silver to mieszanka naturalnych składników o działaniu antybakteryjnym, przeciwdziałającym osadzaniu się kamienia nazębnego, przeciwzapalnym i łagodzącym dziąsła, które zapobiegają powstawaniu próchnicy, zwalczają cuchnący oddech i wzmacniają szkliwo. Zawiera żel z zielonej glinki, wodę srebrną, ekstrakt z ananasa, ekstrakty z rzepaku i nagietka, czyste olejki eteryczne.
Zobacz opis
62,85 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Argital's Other Mouthwash with silver to mieszanka naturalnych składników o działaniu antybakteryjnym, przeciwdziałającym osadzaniu się kamienia nazębnego, przeciwzapalnym i łagodzącym dziąsła, które zapobiegają powstawaniu próchnicy, zwalczają cuchnący oddech i wzmacniają szkliwo.

Zawiera żel z zielonej glinki, wodę srebrną, ekstrakt z ananasa, ekstrakty z rzepaku i nagietka, czyste olejki eteryczne.

Jak stosować Drugi płyn do płukania ust (ze srebrem)?

Zaleca się stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu. Inny płyn do płukania jamy ustnej może być używany na 5 sposobów:

- bardzo lekkie działanie: 2 ml preparatu (co odpowiada 1/5 pierwszego znacznika 10 ml lub na dno miarki) rozcieńczonego w 40 ml wody;

- działanie lekkie: 5 ml preparatu (co odpowiada połowie pierwszej kreski) rozcieńczone w 40 ml wody;

- działanie średnie: 5 ml produktu rozcieńczyć w 30 ml wody;

- mocne działanie: 5 ml produktu rozcieńczyć w 20 ml wody;

- bardzo silne działanie: 5 ml lub więcej nierozcieńczonego produktu;

Zaleca się płukanie przez około 10 sekund dla mocnego i bardzo mocnego rozcieńczenia, 20 sekund dla średniego rozcieńczenia i pół minuty dla lekkiego i bardzo lekkiego rozcieńczenia.

Środki ostrożności

Nie połykać, używać tylko do płukania.

Płyn do płukania ust ma złocistożółty kolor przed rozcieńczeniem, a po zmieszaniu z wodą staje się mleczny. Jest to całkowicie normalne i wynika z obecności olejków eterycznych w formule.

Skład

Gliceryna, alkohol, woda, ekstrakt z owoców ananas sativus, aromat, ekstrakt z gumy Commiphora Myrrha, liść Salvia Officinalis, ekstrakt Mentha Piperita, ekstrakt z korzenia Krameria Triandra, ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego, Solum fullonum, srebro.

Szczegóły