Potrzebuejsz pomocy?

Skrobaczka do języka, codzienna higiena jamy ustnej

1 sztuk
SKU: LP-0000473
BY9798FNJD7
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Czym jest skrobaczka do języka Nature et Partage, codzienna higiena jamy ustnej? Skrobak do języka Nature et Partage jest antybakteryjnym sprzymierzeńcem wykonanym ze stali nierdzewnej, ułatwiającym czyszczenie . Jego stosowanie, wpisujące się w praktyki ajurwedy, polecają specjaliści higieny jamy ustnej i zębów. Dlaczego warto używać skrobaczki do języka? Jama ustna zawiera imponującą ilość bakterii, których usunięcie zwykłą szczoteczką byłoby złudne. Każdego dnia tysiące zarazków kolonizują jamę ustną i są odpowiedzialne za tworzenie się kamienia nazębnego. Ten kamień nazębny osadza się następnie na zębach, podobnie jak na języku, przyczyniając się do cuchnącego oddechu (nieświeży oddech). Nie wspominając o próchnicy i chorobach dziąseł, które dodatkowo potęgują to zjawisko! Powierzchnia języka jest pożywką dla bakterii, które mogą prowadzić do nieświeżego oddechu oraz infekcji zębów i dziąseł. Czyszczenie języka miedzianą skrobaczką to najskuteczniejszy sposób na zabicie tych bakterii. Ponadto wysyła odruchowe komunikaty do wszystkich narządów wewnętrznych, aby stymulować trawienie i pomagać w przyswajaniu pokarmu. Jak wyczyścić tylną część języka? Podczas wstawania i na czczo zaleca się stosowanie skrobaczki do języka, aby usunąć językowy film bakteryjny. Język szczotkuje się od tyłu do przodu, aby usunąć pokrywające go osady. 2 lub 3 delikatne przejścia na języku pozwalają wyeliminować te złogi i flegmę, która może migrować do zatok. Najpierw umyj język szczoteczką do zębów, aby wyczyścić powierzchnię, a następnie delikatnie użyj skrobaczki do języka od tyłu do przodu, aż zanieczyszczenia zostaną całkowicie usunięte. Wypłucz usta. Powtarzaj dwa do trzech razy dziennie po każdym szczotkowaniu.
Zobacz opis
17,98 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

7 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Czym jest skrobaczka do języka Nature et Partage, codzienna higiena jamy ustnej?

Skrobak do języka Nature et Partage jest antybakteryjnym sprzymierzeńcem wykonanym ze stali nierdzewnej, ułatwiającym czyszczenie . Jego stosowanie, wpisujące się w praktyki ajurwedy, polecają specjaliści higieny jamy ustnej i zębów.

Dlaczego warto używać skrobaczki do języka?

Jama ustna zawiera imponującą ilość bakterii, których usunięcie zwykłą szczoteczką byłoby złudne. Każdego dnia tysiące zarazków kolonizują jamę ustną i są odpowiedzialne za tworzenie się kamienia nazębnego. Ten kamień nazębny osadza się następnie na zębach, podobnie jak na języku, przyczyniając się do cuchnącego oddechu (nieświeży oddech). Nie wspominając o próchnicy i chorobach dziąseł, które dodatkowo potęgują to zjawisko!

Powierzchnia języka jest pożywką dla bakterii, które mogą prowadzić do nieświeżego oddechu oraz infekcji zębów i dziąseł. Czyszczenie języka miedzianą skrobaczką to najskuteczniejszy sposób na zabicie tych bakterii.

Ponadto wysyła odruchowe komunikaty do wszystkich narządów wewnętrznych, aby stymulować trawienie i pomagać w przyswajaniu pokarmu.

Jak wyczyścić tylną część języka?

Podczas wstawania i na czczo zaleca się stosowanie skrobaczki do języka, aby usunąć językowy film bakteryjny. Język szczotkuje się od tyłu do przodu, aby usunąć pokrywające go osady. 2 lub 3 delikatne przejścia na języku pozwalają wyeliminować te złogi i flegmę, która może migrować do zatok.

Najpierw umyj język szczoteczką do zębów, aby wyczyścić powierzchnię, a następnie delikatnie użyj skrobaczki do języka od tyłu do przodu, aż zanieczyszczenia zostaną całkowicie usunięte.

Wypłucz usta.

Powtarzaj dwa do trzech razy dziennie po każdym szczotkowaniu.