Potrzebuejsz pomocy?

Bezbarwna Lunacopine - Rozmiar 1

1 sztuk
SKU: LP-0000438
BG3Z7JC5NEL
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Lunacopine Colorless - rozmiar 1 od Lunacopine to kubeczek menstruacyjny w kształcie dzwonu, który zbiera wypływ menstruacyjny i zapewnia 6-8 godzin szczelnej ochrony. Idealny do przepływu od niskiego do normalnego.
Zobacz opis
132,99 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

3 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Lunacopine Colorless - rozmiar 1 od Lunacopine to kubeczek menstruacyjny w kształcie dzwonu, który zbiera wypływ menstruacyjny i zapewnia 6-8 godzin szczelnej ochrony. Idealny do przepływu od niskiego do normalnego.

Właściwości i korzyści z Bezbarwna Lunacopine - Rozmiar 1

  • Komfort: Miękkość i elastyczność miseczki pozwalają o niej zapomnieć.
  • Niezawodność: Zapierający dech w piersiach design miseczki zapewnia dużą pojemność przy zachowaniu niezrównanego komfortu.
  • Wysoka jakość: wysokiej jakości silikon medyczny (platyna) bez chemikaliów i BPA.
  • Łatwe do czyszczenia: Kubek jest łatwy do czyszczenia dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej.
  • Łatwy w użyciu: Pomysłowa konstrukcja wału, prążkowana podstawa i większe otwory powietrzne zapewniają wyjątkowo prostą obsługę.

Jak stosować Bezbarwna Lunacopine - Rozmiar 1?

Wskazane jest mycie rąk. Wypłucz kubek zimną wodą, a następnie umyj go gorącą wodą i łagodnym mydłem. Dokładnie spłucz. Złóż i przytrzymaj. Przyjmij wygodną pozycję: stojącą, kucaną lub siedzącą. Nogi rozłożone, aby ułatwić wkładanie. Spłaszcz filiżankę między palcami i złóż ją na pół (w C). Włóż, trzymaj kubek złożony i wprowadź go do pochwy. Aby sprawdzić, czy kubek jest dobrze wysunięty, przesuń palcem wokół kubka. Twoja Lunacopina może być używana w dowolnym momencie cyklu, niezależnie od przepływu.

Korzyści Lunakopina może być opróżniana 2 do 4 razy dziennie. Możesz go przechowywać do 8 godzin bez użycia w nocy. Podziałki na kubku pomogą Ci poznać przepływ i zarządzać rytmem.

Aby wyjąć i opróżnić: Umyj ręce i zrelaksuj się. Ściśnij podstawę kubka kciukiem i palcem wskazującym, aby usunąć szczelinę powietrzną. Nie ciągnij za nóżkę kubka. Wylej zawartość kubka do toalety. Opłucz i użyj ponownie. Czyszczenie Kubek należy czyścić na początku i na końcu cyklu. Aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów i przebarwień, najpierw spłucz zimną wodą, a następnie umyj gorącą wodą, dodając trochę mydła. Zalecamy używanie bezzapachowego, bezolejowego mydła o pH od łagodnego do kwaśnego (od 3,5 do 5,5).

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Skład

Silikon medyczny.