Potrzebuejsz pomocy?

Acana Heritage Puppy Small Breed

2 kg
SKU: LP-0123746
BD2ZR4V83U0
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Aby wspomóc ich szybki rozwój fizyczny, szczenięta małych ras potrzebują diety bogatej w białko i tłuszcz z różnych całych mięs. Dlatego Acana Puppy Small Breed jest pełna kurczaków z wolnego wybiegu, dzikiej flądry i całych jaj z wolnego wybiegu, które przybywają świeże w ilościach całej ofiary, dzięki czemu są pełne korzyści i smaku.
Zobacz opis
86,55 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Odpowiednie dla psów
    Odpowiednie dla psów
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Aby wspomóc ich szybki rozwój fizyczny, szczenięta małych ras potrzebują diety bogatej w białko i tłuszcz z różnych całych mięs. Dlatego Acana Puppy Small Breed jest pełna kurczaków z wolnego wybiegu, dzikiej flądry i całych jaj z wolnego wybiegu, które przybywają świeże w ilościach całej ofiary, dzięki czemu są pełne korzyści i smaku.

Wskazanie

Bez zbóż i szybko wchłanialnych węglowodanów, takich jak ryż, tapioka lub ziemniaki, Acana jest bogata w białka mięsa, które poprawiają rozwój i zdrowie Twojego szczeniaka. Elap> Aby wspomóc ich szybki rozwój fizyczny, szczenięta małych ras potrzebują diety bogatej w białko i tłuszcz z różnych całych mięs. Dlatego Acana Puppy Small Breed jest pełna kurczaków z wolnego wybiegu, dzikiej flądry i całych jaj z wolnego wybiegu, które przybywają świeże w ilościach całej ofiary, dzięki czemu są pełne korzyści i smaku.

Biologicznie Odpowiednia Acana, wyprodukowana z najlepszych i najświeższych kanadyjskich składników w wielokrotnie nagradzanej fabryce, gwarantuje, że Twoje szczenię będzie zdrowe, szczęśliwe i silne. Acana odzwierciedla naturalną dietę, zawierającą mięso, narządy wewnętrzne i chrząstki w proporcjach, które naturalnie dostarczają składników odżywczych, zapewniając naturalne i skoncentrowane źródło prawie wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje Twój pies. Dlatego prawie wszystkie składniki odżywcze zawarte w Acanie występują naturalnie i nie są syntetyczne.

Sposób przyjmowania

Zaleca się karmić psa dwa razy dziennie i udostępniać świeżą i czystą wodę

Środki ostrożności

Regularnie odwiedzaj swojego weterynarza i monitoruj wagę swojego szczeniaka, dostosowuj porcje do swoich potrzeb

Warunki przechowywania

Aby zachować świeżość, zaleca się dokładne zamknięcie torby i przechowywanie w chłodnym, suchym miejscu.

Skład

Świeży kurczak bez kości (16%), odwodniony kurczak (13%), odwodniony indyk (12%), czerwona soczewica, cały zielony groszek, świeże podroby z kurczaka (wątroba, serce, nerki) (7%), tłuszcz z kurczaka (7 %), Świeże całe jajka (4%), świeża cała sola (4%), odwodniony śledź atlantycki (3%), olej śledziowy (2%), lucerna suszona na słońcu (2%), soczewica zielona, fasola ( 2%), cały żółty groszek, błonnik grochowy, świeża chrząstka z kurczaka (2%), brązowe wodorosty, świeża cukinia, dynia, świeży pasternak, liście jarmużu, świeży szpinak, gorczyca, rzepa, świeża marchew Świeże czerwone pyszne jabłka, świeże gruszki Bartlett, liofilizowana wątroba drobiowa, liofilizowana wątroba indyka, borówki, żurawina, korzeń cykorii, kurkuma, ostropest plamisty, korzeń łopianu, lawenda, prawoślaz, owoce róży Dodatki (na kg): Dodatki odżywcze: E6 (cynk): 100 Mg. Dodatki zootechniczne: Enterococcus Faecium.

Szczegóły