Potrzebuejsz pomocy?

Mojave Agave Silikonowy worek do przechowywania kanapek wielokrotnego użytku

1 sztuk
-13%
SKU: LP-0123213
BUVJMJ8ZQ9F
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Silikonowa torba Stasher Platinum jest alternatywą dla innowacyjnego, ekologicznego i zdrowego plastiku.
Zobacz opis
57,81 zł Msrp Price 66,19 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Nie zawiera produktów petrochemicznych
    Nie zawiera pochodnych petrochemicznych
  • Bez substancji toksycznych
    Wykonane z nietoksycznych składników
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Silikonowa torba Stasher Platinum jest alternatywą dla innowacyjnego, ekologicznego i zdrowego plastiku.

Wskazanie

Bezpieczny materiał: wykonany w 100% z platynowego silikonu, całkowicie bezpieczny materiał, który nie zawiera plastyfikatorów, PCW, produktów ropopochodnych i nie uwalnia toksycznych materiałów, takich jak BPA, ftalany lub inne, które mogą działać jako czynniki zaburzające hormon. Wszechstronny: odpowiedni do transportu, przechowywania i gotowania żywności. Hermetyczne: opatentowane hermetyczne zamknięcie Pinch-Loc, bardzo bezpieczne i zamykane z wielką precyzją. Elastyczny i solidny: te torby są dość grube i odporne, a jednocześnie bardzo elastyczne. Odporne na ciepło: worki Stasher mogą wytrzymać do 260 ° C, dzięki czemu nadają się do mikrofalówek, piekarników, zmywarek, a także do zamrażarki. Higieniczny: jego powierzchnia nie jest porowata, więc przy dobrym czyszczeniu nie ma wzrostu bakterii. Nie pochłaniają zapachów. Łatwe czyszczenie: po każdym użyciu dokładnie umyj mydłem i wodą. Można je również myć w zmywarce do naczyń. Ekologiczne: wielokrotnego użytku i bardzo trwałe, dlatego pomagają nam uniknąć zużycia tworzyw sztucznych i poważnych problemów środowiskowych, które powodują.

Sposób przyjmowania

Torby są wielokrotnego użytku, a dzięki ich bezpiecznemu materiałowi, w pełni uszczelniona uszczelka i ich odporność na ciepło stają się uniwersalnymi torbami, co pozwala nam: Przewozić jedzenie w pracy, w szkole, w podróży itp. Idealny do noszenia orzechów, ciętych owoców, ciastek, przekąsek itp. Przechowuj i przechowuj żywność w spiżarni, lodówce lub zamrażarce. W kuchence mikrofalowej: jeśli jest używany do gotowania w kuchence mikrofalowej, nie zamykaj torby. W piekarniku: gotować papillote. W podwójnym bojlerze lub przy użyciu techniki próżniowej (gotować zanurzając zamknięty worek w gorącej wodzie o niskiej temperaturze). Są to techniki, których nigdy nie zalecamy używania z plastikowymi torbami, ale możemy to zrobić za pomocą tych platynowych silikonowych toreb. Zastosowania i przepisy: w Stasher w silikonowej torbie z tysiącem zastosowań możesz zobaczyć wszystkie jej zastosowania i przepisy, takie jak guacamole, jajecznica, a nawet popcorn!

Skład

Silikon platynowy

Szczegóły