Potrzebuejsz pomocy?

Zielona mokra torba z dżerseju

1 sztuk
SKU: LP-0000422
BMK6TC67K77
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest torba na mokry strój kąpielowy Les Tendances D'Emma? Emma's Wet Swimsuit Bag to woreczek z bawełny organicznej dla wszystkich miłośników basenu lub plaży, którzy nie wiedzą, co zrobić ze swoimi mokrymi kostiumami kąpielowymi. Dzięki modnej torbie na kostium kąpielowy Emmy zapomnij o rozlaniu wody do torby, plastikowych torbach, mokrych ubraniach, przemoczonej torbie i strojach kąpielowych zwiniętych w ręcznik. Dzięki obróbce przeciw wodzie, wyciśnij mokry kostium kąpielowy, włóż go do torby i gotowe! Dlaczego wybrać torbę na mokry strój kąpielowy Les Tendances D'Emma? Zastąpienie produktów jednorazowych gotowymi do użycia zestawami to obietnica dotrzymywana przez Les Tendances d'Emma. Istotnie marka wpadła na pomysł stworzenia praktycznych, ekonomicznych i ekologicznych zestawów zastępujących produkty codziennego użytku: bawełnę do demakijażu, chusteczki dla niemowląt, ręczniki papierowe ... Wybór Trendów Emmy oznacza wybór upraszczania codziennego życia, jednocześnie czyniąc dobro dla planety.
Zobacz opis
56,13 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Made in France
    Produkt wyprodukowany we Francji
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest torba na mokry strój kąpielowy Les Tendances D'Emma?

Emma's Wet Swimsuit Bag to woreczek z bawełny organicznej dla wszystkich miłośników basenu lub plaży, którzy nie wiedzą, co zrobić ze swoimi mokrymi kostiumami kąpielowymi.

Dzięki modnej torbie na kostium kąpielowy Emmy zapomnij o rozlaniu wody do torby, plastikowych torbach, mokrych ubraniach, przemoczonej torbie i strojach kąpielowych zwiniętych w ręcznik. Dzięki obróbce przeciw wodzie, wyciśnij mokry kostium kąpielowy, włóż go do torby i gotowe!

Dlaczego wybrać torbę na mokry strój kąpielowy Les Tendances D'Emma?

Zastąpienie produktów jednorazowych gotowymi do użycia zestawami to obietnica dotrzymywana przez Les Tendances d'Emma.

Istotnie marka wpadła na pomysł stworzenia praktycznych, ekonomicznych i ekologicznych zestawów zastępujących produkty codziennego użytku: bawełnę do demakijażu, chusteczki dla niemowląt, ręczniki papierowe ...

Wybór Trendów Emmy oznacza wybór upraszczania codziennego życia, jednocześnie czyniąc dobro dla planety.

Skład

Bawełna

Szczegóły