Potrzebuejsz pomocy?

Zestaw bambusowych przyssawek

3 sztuki
SKU: LP-0000261
B03V3IO7CRI
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Zestaw bambusowych przyssawek AA składa się z zestawu 3 przyssawek wykonanych z bambusa, o różnych rozmiarach: duży, średni i mały.
Zobacz opis
36,59 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Zestaw bambusowych przyssawek AA składa się z zestawu 3 przyssawek wykonanych z bambusa, o różnych rozmiarach: duży, średni i mały.

Wskazanie

Przyssawki tego materiału są najbardziej tradycyjnymi tego typu terapiami, ponieważ bambus był pierwszym materiałem, który został użyty do jego produkcji. Ten typ jest szczególnie wskazany do zabiegów techniką przyssawki na gorąco. Rozmiar: 3,5 cm, 4,2 cm, 5,3 cm.

Sposób przyjmowania

Zaleca się do masażu po wytworzeniu próżni i umieszczeniu przyssawki na skórze pacjenta, przesuwa się ona z jednej strony na drugą, tworząc efekt masażu (na który wcześniej nakładano olej, aby ułatwić przesuwanie się przyssawka), który stymuluje krążenie krwi i limfy i służy do eliminacji toksyn.

Naprawiono przyssawkę: Przyssawkę mocuje się w określonych punktach, aby leczyć określone obszary ciała poprzez jej punkty odblaskowe z tyłu.

Zakładanie i zdejmowanie przyssawki: stosuje się ją tylko z tyłu i polega na nałożeniu przyssawki i pozostawieniu jej na kilka sekund, a następnie zmianie na inną część leczonego obszaru. Służy do rozluźnienia nadmiaru śluzu, gdy występuje przekrwienie płucne.

Skład

Bambus.

Szczegóły