Potrzebuejsz pomocy?

PhysioTab, fizjologiczny taboret toaletowy

1 sztuk
SKU: LP-0000474
BY97LA9HO26
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
PhysioTab, Fizjologiczny Stołek Sanitarny od Nature et Partage to pierwszy fizjologiczny stolec. Anatomiczny i ergonomiczny! Pozwala podnieść nogi i wrócić do pozycji w kucznej pozycji. Promuje idealną postawę w łazience i jest naturalnym i prostym rozwiązaniem problemów z zaparciami. Wymiary : 44,5 cm x 28 cm x 21 cm.
Zobacz opis
131,70 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

5 Ilość sztuk w magazynie

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

PhysioTab, Fizjologiczny Stołek Sanitarny od Nature et Partage to pierwszy fizjologiczny stolec. Anatomiczny i ergonomiczny! Pozwala podnieść nogi i wrócić do pozycji w kucznej pozycji. Promuje idealną postawę w łazience i jest naturalnym i prostym rozwiązaniem problemów z zaparciami.

Wymiary : 44,5 cm x 28 cm x 21 cm.

Wskazanie

Łagodzi również mięśnie krocza. Kość łonowa połączona jest z kością krzyżową i miednicą kroczem, co zapewnia podparcie narządów: pęcherza, macicy i jelit oraz prawidłowe funkcjonowanie odbytu i pochwy. Krocze jest codziennie poddawane wielu obciążeniom podczas wysiłku (na przykład podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów, kaszlu lub kichania, podczas zajęć sportowych ...) Trudne opróżnianie stolca powoduje większy nacisk na krocze.
Naturalna pozycja kuczna odzyskana dzięki Physiotabowi ułatwia ewakuację stolca, a tym samym odciąża krocze. Może być cenną pomocą przy nietrzymaniu moczu, hemoroidach, wypadaniu. Lekarze, fizjoterapeuci i położne potwierdzili naturalną skuteczność tych fizjologicznych stolców.

Sposób przyjmowania

Zaleca się, aby stopy były lekko rozstawione po obu stronach stołka. Kolana znajdują się powyżej bioder, a nogi są również wyżej niż miednica. Pochyl się trochę do przodu i pozwól, aby to się stało!

Skład

Plastikowe, antypoślizgowe plastikowe pod stopami.

Szczegóły