Potrzebuejsz pomocy?

Lewatywa bock: worek 2 litry, wąż, 2 kaniule (dopochwowe i doodbytnicze)

1 sztuk
SKU: LP-0000480
BY97EYE4JRK
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest 2-litrowy koźlak lewatywny firmy Pic Solution? Enema Bock to elastyczny worek do lewatywy do irygacji okrężnicy lub hydroterapii, który umożliwia czyszczenie okrężnicy w najłatwiejszy i najbardziej ekonomiczny sposób. Ten zestaw do lewatywy umożliwia szybkie oczyszczanie jelita grubego w domu lub w podróży. Worek foliowy, bezlateksowy, o pojemności 2 litrów, solidny, składany, zawiera wzmocnioną część górną do zawieszenia na haczyku (lub klamce). Zestaw składa się z elastycznego 2-litrowego worka, 2 sztywnych kaniul (odbytu i pochwy), węża 1m10 z bardzo praktycznym kranikiem. Dostępny jest również zestaw zastępczy pojemnika do lewatywy składający się z rurki i 2 kaniul (1 dopochwowa, 1 doodbytnicza). Instrukcje użytkowania bock lewatywy: Wypełnij woreczek letnią wodą. Zawieś worek wysoko, a następnie opróżnij rurkę z powietrza, otwierając kran, aż wypłynie woda. Usiądź w pozycji kucznej lub leżącej. Pokryć odbyt lubrykantem i wprowadzić kaniulę na około 5 cm do odbytnicy. Otworzyć kran i, wciąż w tej samej pozycji, powoli wprowadzić pozostałą część kaniuli do okrężnicy. Jeśli poziom wody w worku nie spadnie, wyciągnij kaniulę i zacznij od nowa. Po wprowadzeniu maksymalnej możliwej do zniesienia wody zakręć kran i głęboko oddychaj. Delikatnie wyjmij kaniulę i natychmiast udaj się do toalety, aby wypuścić wodę i materiały. Lewatywa doodbytnicza wykonywana jest wieczorem, przed pójściem spać, przy pełnych 2 litrach, tak aby woda dotarła do prawej okrężnicy (kątnicy).
Zobacz opis
60,10 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Bez bisfenolu
    Nie zawiera bisfenolu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest 2-litrowy koźlak lewatywny firmy Pic Solution?

Enema Bock to elastyczny worek do lewatywy do irygacji okrężnicy lub hydroterapii, który umożliwia czyszczenie okrężnicy w najłatwiejszy i najbardziej ekonomiczny sposób.

Ten zestaw do lewatywy umożliwia szybkie oczyszczanie jelita grubego w domu lub w podróży.

Worek foliowy, bezlateksowy, o pojemności 2 litrów, solidny, składany, zawiera wzmocnioną część górną do zawieszenia na haczyku (lub klamce).

Zestaw składa się z elastycznego 2-litrowego worka, 2 sztywnych kaniul (odbytu i pochwy), węża 1m10 z bardzo praktycznym kranikiem. Dostępny jest również zestaw zastępczy pojemnika do lewatywy składający się z rurki i 2 kaniul (1 dopochwowa, 1 doodbytnicza).

Instrukcje użytkowania bock lewatywy:

Wypełnij woreczek letnią wodą.

Zawieś worek wysoko, a następnie opróżnij rurkę z powietrza, otwierając kran, aż wypłynie woda.

Usiądź w pozycji kucznej lub leżącej.

Pokryć odbyt lubrykantem i wprowadzić kaniulę na około 5 cm do odbytnicy.

Otworzyć kran i, wciąż w tej samej pozycji, powoli wprowadzić pozostałą część kaniuli do okrężnicy. Jeśli poziom wody w worku nie spadnie, wyciągnij kaniulę i zacznij od nowa.

Po wprowadzeniu maksymalnej możliwej do zniesienia wody zakręć kran i głęboko oddychaj.

Delikatnie wyjmij kaniulę i natychmiast udaj się do toalety, aby wypuścić wodę i materiały.

Lewatywa doodbytnicza wykonywana jest wieczorem, przed pójściem spać, przy pełnych 2 litrach, tak aby woda dotarła do prawej okrężnicy (kątnicy).

Środki ostrożności

Żaden element nie zawiera gumy ani lateksu, co pozwala uniknąć ryzyka reakcji alergicznej. Wszystkie użyte tworzywa sztuczne nie zawierają bisfenolu A.