Potrzebuejsz pomocy?

Aurecon Drops Forte

10 ml
SKU: LP-0000088
BY55A3PPZQU
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Aur27n Drops Forte firmy Aur27n został zaprojektowany z uwzględnieniem wszystkich możliwych potrzeb i zagrożeń dla właściwej higieny zewnętrznego przewodu słuchowego.
Zobacz opis
43,00 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • 100% naturalny
    Wykonane z naturalnych komponentów
  • Bez konserwantów
    Nie zawiera dodatków przedłużających trwałość produktu
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Aur27n Drops Forte firmy Aur27n został zaprojektowany z uwzględnieniem wszystkich możliwych potrzeb i zagrożeń dla właściwej higieny zewnętrznego przewodu słuchowego.

Wskazanie

Krople Aur27n Forte są użytecznym i łatwym do zastosowania środkiem w regularnej pielęgnacji zewnętrznego kanału słuchowego. Składa się z mieszaniny naturalnych substancji - olejów, znanych z ich korzystnej skuteczności. Pomaga zmniejszyć nieprzyjemne objawy bólowe (olejek lawendowy), a także zapewnia ochronę przed niechcianymi mikroorganizmami. Krople Aur27n Forte zawierają również Laureth-9, substancję, która zwiększa dobry kontakt produktu ze skórą i efekt znieczulenia miejscowego. Produkt może działać pozytywnie we wczesnym stadium umiarkowanego stanu zapalnego skóry zewnętrznego kanału słuchowego, ucha środkowego i błony bębenkowej. Nie zawiera konserwantów.

Aur27n, potwierdza zgodność z wymogami bezpieczeństwa ustanowionymi w dyrektywie 93/42 EWG dla wyrobów medycznych Unii Europejskiej. Aur27n Forte: Ułatwia i zwiększa skuteczność czyszczenia uszu. Zapobiega przywieraniu woskowiny do przewodu słuchowego. Zapobiega rozwojowi mikroorganizmów. Zmniejsza gromadzenie się woskowiny w przewodzie słuchowym. Pomaga utrzymać naturalne warunki fizjologiczne. Opiera się na naturalnych składnikach aktywnych. Nie zawiera chemicznych konserwantów. Ma działanie przeciwbakteryjne i pozytywnie wpływa na niewielkie stany zapalne skóry zewnętrznego kanału słuchowego i płata. Pomaga zmniejszyć bolesne objawy zapalenia ucha środkowego i błony bębenkowej w początkowej fazie.

Sposób przyjmowania

Zalecane są następujące instrukcje: 1. Przechylić głowę na bok i zaszczepić 3 do 5 kropli Aur27n Forte do kanału słuchowego. 2. Poczekaj w tej pozycji przez 5-6 minut, a następnie odpowiednio wyczyść ucho.

Zasadniczo wystarczy użyć produktu raz w tygodniu, w razie potrzeby można go częściej używać. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy - dzwonienie w uszach, ból, uczucie ucisku - nie należy ich usuwać i należy niezwłocznie udać się do lekarza. Wstrząśnij przed użyciem.

Środki ostrożności

Nie stosować podczas chorób układu słuchowego lub w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej. Produkt nie jest lekiem. Osoby starsze lub osoby z trudnościami w koordynowaniu ruchów powinny nakładać produkt z pomocą innej osoby,

Skład

Oliwa z oliwek, olejek cytrynowy, olejek eukaliptusowy, olejek z drzewa herbacianego, olejek lawendowy, Laureth-9, olejek rumiankowy.

Szczegóły