Potrzebuejsz pomocy?

Organiczny olej kokosowy z pierwszego tłoczenia

200 ml oleju
SKU: LP-0001088
BSHIHVZ512K
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Dlaczego warto brać organiczny olej kokosowy extra virgin? Dr.Goerg Bio Olej kokosowy Extra Virgin to niezbędny element każdej łazienki i kuchni. Naturalnie ten bogaty w składniki odżywcze olej może być stosowany w zdrowej codziennej diecie, ale jest również wskazany do pielęgnacji skóry i włosów. Właściwości organicznego oleju kokosowego extra virgin Bio Olej Kokosowy Extra Virgin otrzymywany jest z tłoczenia na zimno i zachowuje całą swoją świeżość. Jest pełen smaku i zawiera to, co najlepsze z tego owocu. Dodatkowo posiada subtelny kokosowy zapach. Tym, co odróżnia ten olej od innych, jest to, że zamiast gromadzić się w zapasach tłuszczu, średniołańcuchowe trójglicerydy oleju są natychmiast przekształcane w energię. Ponadto następuje niższy wzrost poziomu glukozy we krwi i wyzwalane jest spalanie tłuszczu . Nie ma drugiego olejku o tak wyjątkowym połączeniu właściwości. Zastąp masło i inne tłuszcze w kuchni na ten produkt. W ten sposób będziesz mógł automatycznie i łatwo zmniejszyć dzienne spożycie kalorii. Korzyści z organicznego oleju kokosowego extra virgin Bio Olej Kokosowy Extra Virgin jest zdrowszy od innych olejów i bez problemu możesz go używać do gotowania. Jest to również korzystne dla osób, które chorują na cukrzycę lub są na planie odchudzania . Można go również stosować miejscowo na skórę w celu jej nawilżenia . Ostrzeżenia dotyczące bio oleju kokosowego extra virgin Przed zażyciem tego produktu należy pamiętać o następujących kwestiach: Olej krzepnie w temperaturze poniżej 24º C, ale nie wpływa to na jakość. Olej kokosowy należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Pojemnik nie może otrzymywać bezpośredniego światła. Zastosowania oleju kokosowego Olej kokosowy można wykorzystać do gotowania , tak jak w przypadku innych olejów. Ale można go również nakładać na skórę, aby ją nawilżyć. Włosy mogą czerpać korzyści z właściwości tego olejku, jeśli nałoży się go jak maskę.
Zobacz opis
35,22 zł
W magazynie
Kup to dzisiaj i odbierz to od
Nie możemy potwierdzić terminu dostawy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

 1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
 2. Zapakować i przygotować paczkę.
 3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
 4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

 • Bio
  Produkcja ekologiczna, która szanuje środowisko naturalne i jest wolna od pestycydów i GMO
 • Vegan
  Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego
 • Bezglutenowy
  Gwarantuje, że zawartość glutenu w produkcie końcowym jest równa lub mniejsza niż 20 mg / kg
 • Bez laktozy
  Wskazuje na brak laktozy, ale może zawierać śladowe ilości
 • Eco
  Produkcja ekologiczna, która szanuje środowisko naturalne i jest wolna od pestycydów i GMO
 • Bez dodatków
  Nie zawiera dodatkowych substancji
Więcej informacji
Procurement time in stock 1
Buy Box State Tak
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Dlaczego warto brać organiczny olej kokosowy extra virgin?

Dr.Goerg Bio Olej kokosowy Extra Virgin to niezbędny element każdej łazienki i kuchni. Naturalnie ten bogaty w składniki odżywcze olej może być stosowany w zdrowej codziennej diecie, ale jest również wskazany do pielęgnacji skóry i włosów.

Właściwości organicznego oleju kokosowego extra virgin

Bio Olej Kokosowy Extra Virgin otrzymywany jest z tłoczenia na zimno i zachowuje całą swoją świeżość. Jest pełen smaku i zawiera to, co najlepsze z tego owocu. Dodatkowo posiada subtelny kokosowy zapach.

Tym, co odróżnia ten olej od innych, jest to, że zamiast gromadzić się w zapasach tłuszczu, średniołańcuchowe trójglicerydy oleju są natychmiast przekształcane w energię. Ponadto następuje niższy wzrost poziomu glukozy we krwi i wyzwalane jest spalanie tłuszczu .

Nie ma drugiego olejku o tak wyjątkowym połączeniu właściwości. Zastąp masło i inne tłuszcze w kuchni na ten produkt. W ten sposób będziesz mógł automatycznie i łatwo zmniejszyć dzienne spożycie kalorii.

Korzyści z organicznego oleju kokosowego extra virgin

Bio Olej Kokosowy Extra Virgin jest zdrowszy od innych olejów i bez problemu możesz go używać do gotowania. Jest to również korzystne dla osób, które chorują na cukrzycę lub są na planie odchudzania . Można go również stosować miejscowo na skórę w celu jej nawilżenia .

Ostrzeżenia dotyczące bio oleju kokosowego extra virgin

Przed zażyciem tego produktu należy pamiętać o następujących kwestiach:

 • Olej krzepnie w temperaturze poniżej 24º C, ale nie wpływa to na jakość.
 • Olej kokosowy należy przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Pojemnik nie może otrzymywać bezpośredniego światła.

Zastosowania oleju kokosowego

Olej kokosowy można wykorzystać do gotowania , tak jak w przypadku innych olejów. Ale można go również nakładać na skórę, aby ją nawilżyć. Włosy mogą czerpać korzyści z właściwości tego olejku, jeśli nałoży się go jak maskę.

Skład

Olej kokosowy.

Certyfikat

DE-ÖKO-003

Szczegóły