Potrzebuejsz pomocy?

Surowy Orzechowe

180 g
SKU: LP-0123065
BQSP1WSKHGQ
Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY
Co to jest spółdzielnia MANS? MANS to spółdzielnia socjalna zajmująca się produkcją, przetwarzaniem i wprowadzaniem do obrotu ekologicznych owoców i warzyw . Jaka jest misja MANS ? Misja MANS jest dwojaka: tworzenie miejsc pracy dla osób z trudnościami, zwłaszcza młodych zagrożonych wykluczeniem, oraz towarzyszenie im w procesie integracji społecznej i zawodowej; a także współpracować przy aktualizacji wyceny katalońskiego rolnictwa, ułatwiając kanał marketingowy. Gdzie są produkty spółdzielni MANS? Produkty MANS pochodzą głównie z pól członków spółdzielni: sadów, które Fundació Molí d'en Puigvert ma w Palafolls i Huertos de Sant Benet, w Sant Fruitós de Bages, z Fundacji Catalunya La Pedrera. A także ogrody lokalnych producentów, rodzinne gospodarstwa rolne. Nagrody i wyróżnienia: Àlex Mazcuñán i Boix Award Spółdzielnia Red Agrosocial SCCL otrzymała w 2016 r. Nagrodę Àlex Mazcuñán y Boix, zwołaną przez delegację Bages-Berguedà-Anoia z Barcelońskiego Stowarzyszenia Geodetów, Architektów Technicznych i Inżynierów Budownictwa (CAATEEB). Przyznając tę nagrodę, delegacja CAATEEB z Centralnej Katalonii chciała uznać „zaangażowanie na terytorium” spółdzielni „zapewniającej pracę osobom z niepełnosprawnością intelektualną, chorobą psychiczną lub zagrożoną wykluczeniem społecznym”. CoopCat Recognition 2017 Czerwona agrosocjalna spółdzielnia SCCL otrzymała w 2017 r. Uznanie CoopCat jako spółdzielni przedsiębiorczej. Te nagrody przyznawane corocznie przez Konfederację Spółdzielni Katalonii cenią trajektorię spółdzielni, zaangażowanie na terytorium, zatrudnienie wysokiej jakości, przedsiębiorczość, współpracę i internacjonalizację projektów.
Zobacz opis
12,36 zł
Już wkrótce w ofercie

Podaj nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny

Ocena sklepu (4.70 / 5) DOSKONAŁY

Zwroty

Jest możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli nie był on używany i posiada orginalne opakowanie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamównia.

Przedstawimy, krok po kroku, jak działa zwrot zamówienia:

  1. Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta podając numer zamówienia.
  2. Zapakować i przygotować paczkę.
  3. Wręczyć przesyłkę kurierowi.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy na ten sam sposób płatności.

Jak mogę poprosić o zwrot pieniędzy?

Wartości produktów

  • Eco
    Produkcja ekologiczna, która szanuje środowisko naturalne i jest wolna od pestycydów i GMO
Więcej informacji
Procurement time in stock 0
Buy Box State Nie
Manually deactivated Nie
Is Fresh Nie

Opis

Co to jest spółdzielnia MANS?

MANS to spółdzielnia socjalna zajmująca się produkcją, przetwarzaniem i wprowadzaniem do obrotu ekologicznych owoców i warzyw .

Jaka jest misja MANS ?

Misja MANS jest dwojaka: tworzenie miejsc pracy dla osób z trudnościami, zwłaszcza młodych zagrożonych wykluczeniem, oraz towarzyszenie im w procesie integracji społecznej i zawodowej; a także współpracować przy aktualizacji wyceny katalońskiego rolnictwa, ułatwiając kanał marketingowy.

Gdzie są produkty spółdzielni MANS?

Produkty MANS pochodzą głównie z pól członków spółdzielni: sadów, które Fundació Molí d'en Puigvert ma w Palafolls i Huertos de Sant Benet, w Sant Fruitós de Bages, z Fundacji Catalunya La Pedrera. A także ogrody lokalnych producentów, rodzinne gospodarstwa rolne.

Nagrody i wyróżnienia:

Àlex Mazcuñán i Boix Award

Spółdzielnia Red Agrosocial SCCL otrzymała w 2016 r. Nagrodę Àlex Mazcuñán y Boix, zwołaną przez delegację Bages-Berguedà-Anoia z Barcelońskiego Stowarzyszenia Geodetów, Architektów Technicznych i Inżynierów Budownictwa (CAATEEB).

Przyznając tę nagrodę, delegacja CAATEEB z Centralnej Katalonii chciała uznać „zaangażowanie na terytorium” spółdzielni „zapewniającej pracę osobom z niepełnosprawnością intelektualną, chorobą psychiczną lub zagrożoną wykluczeniem społecznym”.

CoopCat Recognition 2017

Czerwona agrosocjalna spółdzielnia SCCL otrzymała w 2017 r. Uznanie CoopCat jako spółdzielni przedsiębiorczej.

Te nagrody przyznawane corocznie przez Konfederację Spółdzielni Katalonii cenią trajektorię spółdzielni, zaangażowanie na terytorium, zatrudnienie wysokiej jakości, przedsiębiorczość, współpracę i internacjonalizację projektów.

Skład

Obrane orzechowe.

Szczegóły